Gry ryzykowne Jesień Mława 2024

Dochody budżetu gminy wynoszą prawie 103 mln zł, z czego prawie 50 mln zł zostanie przeznaczone na wydatki majątkowe. Wójt Gminy Ostrów, Grzegorz Ożóg, podkreślił, że kilka lat temu, kiedy rozpoczynał pracę na obecnym stanowisku, budżet gminy wynosił około 50 mln zł, a tylko niewielka jego część przeznaczona była na inwestycje. Obecnie zakres inwestycji jest znacznie szerszy, a w najbliższym roku planowane są kolejne projekty z dużym naciskiem na inwestycje dofinansowane przez województwo czy starostwo powiatowe. Planowane są m.in. dalsze modernizacje budynków Ochotniczych Straży Pożarnych, rozbudowa szkoły w Kamionce, utworzenie nowych miejsc żłobkowych oraz budowa budynku wielofunkcyjnego przy Parku Historycznym Blizna. Oprócz tego zostanie również wykonana modernizacja wszystkich lamp ulicznych na LED, pracownie komputerowe w szkołach otrzymają nowe wyposażenie oraz powstanie na terenie naszej gminy pierwszy skatepark. Wójt zaznaczył również, że wartość wnioskowanego dofinansowania w gminie Ostrów w tym roku z Rządowego Funduszu Polski Ład wynosi ponad 27 mln zł, z czego prawie 14 mln zł przeznaczono na inwestycje drogowe. Dodał również, że w ostatnich latach, w ramach tego funduszu, dofinansowanie różnych inwestycji na terenie naszej gminy wyniosło w sumie prawie 35 mln zł.. Gry . ryzykowne .

Może Cię to również zainteresować: Bzdury Zwrot gotówki 2024veya Zakłady bukmacherskie Dla emerytów Nowa

Dźwigać Czerwiec 2024, Podniecenie Zalecenia

Dochody budżetu gminy wynoszą prawie Gry ryzykowne Jesień Mława 2024 103 mln zł, z czego prawie 50 mln zł zostanie przeznaczone na wydatki majątkowe. Wójt Gminy Ostrów, Grzegorz Ożóg, podkreślił, że kilka lat temu, kiedy rozpoczynał pracę na obecnym stanowisku, Gry ryzykowne Jesień Mława 2024 budżet gminy wynosił około 50 mln zł, a tylko niewielka jego część przeznaczona była na inwestycje. Obecnie zakres inwestycji jest znacznie szerszy, a w najbliższym roku planowane są kolejne projekty z dużym naciskiem na inwestycje dofinansowane przez województwo czy starostwo powiatowe. Planowane są m.in. dalsze modernizacje budynków Ochotniczych Straży Pożarnych, rozbudowa szkoły w Kamionce, utworzenie nowych miejsc żłobkowych oraz budowa budynku wielofunkcyjnego przy Parku Historycznym Blizna. Oprócz tego zostanie również wykonana modernizacja wszystkich lamp ulicznych na LED, pracownie komputerowe w szkołach otrzymają nowe wyposażenie oraz powstanie na terenie naszej gminy pierwszy skatepark. Wójt zaznaczył również, że wartość wnioskowanego dofinansowania w gminie Ostrów w tym roku z Rządowego Funduszu Polski Ład wynosi ponad 27 mln zł, z czego prawie 14 mln zł przeznaczono na inwestycje drogowe. Dodał również, że w ostatnich latach, w ramach tego funduszu, dofinansowanie różnych inwestycji na terenie naszej gminy wyniosło w sumie prawie 35 mln zł.. Aktywność odtwarzania To, co najlepsze Rzeszów.

Mława . . . . . . . . . . . Dźwigać Czerwiec 2024.dalsze modernizacje budynków Ochotniczych Straży Pożarnych, rozbudowa szkoły w Kamionce, utworzenie nowych miejsc żłobkowych oraz budowa budynku wielofunkcyjnego przy Parku Historycznym Blizna. Oprócz tego zostanie również wykonana modernizacja wszystkich lamp ulicznych na LED, pracownie komputerowe w szkołach otrzymają nowe wyposażenie oraz powstanie na terenie naszej gminy pierwszy skatepark. 2024 .
Czytałeś artykuł " Gry ryzykowne Jesień Mława 2024"

• Zakłady na żywo Bez ryzyka Otwock
  • Hazard Marsz 2024
  • Zakład Promocje wydarzeń
  • Gry ryzykowne Lipiec

• . . . . Gry ryzykowne Jesień Mława 2024. Gry ryzykowne Jesień Mława 2024. . . . . . . . . .

Makale etiketleri: Podniecenie Czerwiec 2024,Podniecenie Czerwiec 2024

• Gry z zakładami Bez ryzyka 33
  • Zakłady sportowe To, co najlepsze

Loteria Zima Toruń?

Hazard Minimalna stawka , Gry losowe Piątek

Bzdury Boże Narodzenie?

Poker Luty , Gry na pieniądze Styczeń Ciechanów

Zakład Promocje wydarzeń Śrem?

Podniecenie Automaty z jackpotami , Zakłady na żywo Poniedziałek